АР Крим

Республіка Крим – автономія в складі нашої України.

Сумарна площа Криму – 25 тис. км2, а це помітно більше інших півостровів світу. Є також і держави з площею меншою, ніж у Кримського півострова.

Крим приваблює різноманітністю природи: на півночі Кримського півострова стеляться безкраї простори степів, на сході рівнинна поверхня змінюється в пагорби, а на заході біля мису Тарханкут бере свій початок гряда популярних пам’яток − Кримських гір. Велика площа Криму привела до неоднорідності клімату на півострові. На сході туристів очікують субтропіки зі своїми цілющими властивостями. А Північ Криму, особливо його рівнинна частина, підвладна помірному континентальному клімату. Але на всьому Кримському півострові літо сухе й жарке. Дощі трапляються рідко у вигляді злив. Цим зумовлена низька відносна вологість повітря в Криму – 45-65%.

Крім пам’яток Крим також відомий своїми лікувальними грязями (пелоїдами). На додаток до мінеральних вод і солоних озер, лікувальні грязі утворюють унікальну рекреаційну структуру Криму. Багато туристів приїжджають в Крим не стільки заради сонечка та піску, скільки заради відновлення сил і здоров’я, що разом з відвідуванням найкрасивіших пам’яток, сформує Вам відмінний настрій і здоров’я на цілий рік. Професійні службовці кримських санаторіїв допоможуть кожному зняти стрес, відчути розслаблення і справді насолодитися відпочинком у Криму. І безсумнівно, що Ви захочете приїхати в Крим ще раз, адже розкішні пам’ятки Криму дадуть Вам море позитиву і енергії!